logo
         
 
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Godziny urzędowania :
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 17:00
Sobota : 10:00 - 13:00
 
Rejestracja klientów :
tel./fax 56 621 00 51
tel. kom. 605 573 344

Windykacja

Kancelaria Adwokacka Jakuba Kamińskiego prowadzi windykację sądową należności od podmiotów gospodarczych jak i osób prywatnych.
Zajmujemy się obsługą przedsądową wierzytelności i dochodzeniem należności przed sądami powszechnymi. Dzięki nam szybko i skutecznie odzyskasz pieniądze od dłużników, a także zabezpieczysz swoje należności, nie tracąc przy tym partnerów handlowych. Posiadamy doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych zarówno w postępowaniach o zapłatę należności, jak również w postępowaniach upadłościowych oraz w postępowaniach sądowych przeciwko dłużnikom, którzy rozporządzili majątkiem w celu pokrzywdzenia wierzycieli (skarga pauliańska). Reprezentujemy Klientów w kontaktach z organami egzekucyjnymi (prowadzenie postępowań zabezpieczających i egzekucyjnych) a także występujemy przed organami ścigania w sprawach o przestępstwa związane z obrotem gospodarczym (nadużycia, niegospodarność, wyłudzenia, oszustwa finansowe itp.).
W naszych działaniach kierujemy się zasadami etyki oraz dbałości o interesy Klientów. Pomagamy Klientom w wyborze optymalnych sposobów odzyskiwania należności, a przy tym jesteśmy elastyczni w zakresie form rozliczeń finansowych za świadczone usługi.

adwokatura

 

Dzięki nam zyskujesz ochronę prawną pozwalającą na zmniejszenie ryzyka wystąpienia zatorów płatniczych oraz skuteczność w dochodzeniu roszczeń finansowych.

 

klient
Klienci Indywidualni
biznes
Rozwiązania dla biznesu
 e-kancelaria
E - Kancelaria

 

 

Copyright © JK, 2011
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jakub Kamiński, ul. Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń
Projekt & wykonanie © KG