logo
         
 
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Godziny urzędowania :
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 17:00
Sobota : 10:00 - 13:00
 
Rejestracja klientów :
tel./fax 56 621 00 51
tel. kom. 605 573 344

 

Siedziba i obszar działania


Kancelaria Adwokacka Jakuba Kamińskiego jest prężnie rozwijającą się nowoczesną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Siedziba Kancelarii mieści się aktualnie w centrum Torunia, przy ulicy Panny Marii 3/6.

Biuro prowadzi sprawy klientów indywidualnych i biznesowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Występujemy m.in. w sprawach toczących się przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku. Przyjmujemy także zlecenia zastępstwa procesowego spoza regionu.


Biuro współpracuje z kancelariami adwokatów i radców prawnych z innych miast, m.in. Warszawy, Poznania i Gdańska. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom pomoc prawną przed sądami i urzędami na terenie całej Polski.

W zależności od potrzeb klienta i charakteru sprawy świadczymy usługi w siedzibie Kancelarii, a także za pośrednictwem internetu (obsługa stałych klientów, usługa e-Kancelarii). W ramach obsługi podmiotów gospodarczych usługi świadczone są również w siedzibie klienta.

adwokatura


Założyciel


Założycielem Kancelarii jest adwokat Jakub Kamiński – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Europejskich Studiów Podyplomowych i Szkoły Prawa Amerykańskiego, organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Catholic University of America w Waszyngtonie. Od 2010 roku wpisany na listę adwokatów Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej.


Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa ochrony konsumenta i prawa egzekucyjnego. Występuje przed sądami, reprezentując klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych i karnych. Włada językiem angielskim i niemieckim.


Nasze zasady


W pracy Kancelarii stawiamy na profesjonalizm, skuteczność i terminowość. W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim interesem klienta niezależnie od rodzaju prowadzonej sprawy i jej wartości. Wyznacznikiem wiarygodności biura jest stale rosnąca liczba spraw i nowi klienci, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem.


W kontaktach z klientami kierujemy się wypracowanymi procedurami, dzięki którym klient na każdym etapie współpracy ma pełną wiedzę odnośnie stanu sprawy. Przed przyjęciem zlecenia klienci są rzetelnie informowani o przewidywanych kosztach związanych z wykonaniem określonych czynności w celu uzyskania ich zgody. W trakcie prowadzenia spraw klienci są na bieżąco i szczegółowo informowani o każdym zdarzeniu dotyczącym zleconej sprawy.


klient
Klienci Indywidualni
biznes
Rozwiązania dla biznesu
 e-kancelaria
E - Kancelaria

 

 

Copyright © JK, 2011
Kancelaria Adwokacka - Jakub Kamiński, ul. Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń
Projekt & wykonanie © KG