logo
         
 
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Godziny urzędowania :
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 17:00
Sobota : 10:00 - 13:00
 
Rejestracja klientów :
tel./fax 56 621 00 51
tel. kom. 605 573 344

Prawo spadkowe

 

Prawo spadkowe reguluje kwestie przejścia uprawnień i obowiązków majątkowych po śmierci ich właściciela. Pomoc adwokata w sprawach spadkowych obejmuje doradztwo prawne odnośnie rozporządzenia majątkiem na wypadek śmierci - kwestie podatkowe, możliwości ustanowienia spadkobierców, sporządzanie oświadczeń woli na wypadek śmierci, formułowanie poleceń i zapisów, ustanawianie wykonawcy ostatniej woli itd.
adwokat toruń

Przygotowujemy wnioski o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku. Zajmujemy się sprawami roszczeń osób pominiętych przez spadkodawcę. Przyjmujemy zlecenia reprezentowania Klientów w sporach sądowych wynikających z dziedziczenia, w tym w sprawach sądowych dotyczących kwestionowania ważności testamentu (wniosek o unieważnienie testamentu, podważanie ważności testamentu) i sprawach o zachowek.


Doradzamy w zakresie odpowiedzialności za długi spadkowe – udzielamy porad odnośnie możliwości przyjęcia i odrzucenia dziedziczenia i ochrony majątku ewentualnych spadkobierców przed wierzycielami spadkodawcy.

 

 

 

klient
Klienci Indywidualni
biznes
Rozwiązania dla biznesu
 e-kancelaria
E - Kancelaria

 

 

Copyright © JK, 2011
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jakub Kamiński, ul. Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń
Projekt & wykonanie © KG