logo
         
 
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Godziny urzędowania :
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 17:00
Sobota : 10:00 - 13:00
 
Rejestracja klientów :
tel./fax 56 621 00 51
tel. kom. 605 573 344

Prawo pracy

Prawo pracy reguluje stosunki pomiędzy pracownikami i pracodawcami w zakresie stosunku pracy oraz zagadnienia organizacji pracodawców i pracowników, układów i sporów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.


Prawo pracy umożliwia dochodzenie przez pracowników należnych im uprawnień wynikających z zawartej umowy o pracę. Kancelaria mecenasa Jakuba Kamińskiego udziela porad prawnych odnośnie roszczeń pracowniczych – roszczenia z tytułu bezpodstawnego rozwiązania umowy o pracę, o zaległe wynagrodzenie, premie, uzyskanie należnej odprawy pracowniczej oraz sprawy związane z odpowiedzialnością pracownika (umyślne spowodowanie szkody przez pracownika, bezpodstawne zerwanie umowy o pracę, odpowiedzialność porządkowa i materialna pracownika).


Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw wynikających z dyskryminacji pracowników oraz zjawiska mobbingu w miejscu pracy.


Analizujemy projekty umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych – umów zlecenia i umów o dzieło.

Reprezentujemy Klientów przed sądami w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie bezskuteczności wypowiedzenia stosunku pracy, o przywrócenie do pracy i przywrócenie poprzednich warunków pracy lub płacy, o odszkodowanie w przypadku nieuzasadnionego lub naruszającego przepisy wypowiedzenia lub rozwiązania stosunku pracy, a także w sprawach dotyczących kar porządkowych i świadectwa pracy.
adwokat toruń

Kancelaria przygotowuje pozwy w sprawach o roszczenia majątkowe np. o zaległe wynagrodzenie, odprawę, ekwiwalent za urlop, odzież roboczą i ochronną.

 

 

klient
Klienci Indywidualni
biznes
Rozwiązania dla biznesu
 e-kancelaria
E - Kancelaria

 

 

Copyright © JK, 2011
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jakub Kamiński, ul. Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń
Projekt & wykonanie © KG