logo
         
 
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Godziny urzędowania :
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 17:00
Sobota : 10:00 - 13:00
 
Rejestracja klientów :
tel./fax 56 621 00 51
tel. kom. 605 573 344

Prawo nieruchomości

Kancelaria Adwokata Jakuba Kamińskiego zajmuje się prowadzeniem spraw dotyczących nieruchomości, w tym z zakresu prawa lokalowego, prawa budowlanego i spółdzielczego.

Obszar działania Kancelarii obejmuje wszelkie zagadnienia prawne związane z własnością, posiadaniem i dysponowaniem nieruchomościami, w tym kwestie obrotu nieruchomościami, ich użytkowania, najmu i dzierżawy, realizacji inwestycji budowlanych, umów zawieranych w procesie budowlanym, wywłaszczenia i zasiedzenia nieruchomości, a także sporów sądowych i postępowań administracyjnych, które mogą wystąpić w toku realizacji inwestycji.
adwokat toruń

Opiniujemy umowy deweloperskie i umowy o roboty budowlane, umowy najmu i dzierżawy. W ten sposób nasi Klienci mają pewność, że zawarta umowa nie okaże się dla nich niekorzystna i nie będą z tego tytułu ponosić niepotrzebnych kosztów. Dotyczy to także umów najmu i dzierżawy, w tym także umów najmu okazjonalnego lokali mieszkalnych.


Doradzamy w kwestiach związanych z niedotrzymywaniem umów, możliwości uzyskania odszkodowania, odzyskania kaucji, możliwości rozwiązania umów przed ich upływem oraz roszczeń związanych ze zwrotem przedmiotu najmu.


Kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi ksiąg wieczystych, w tym kwestii niezgodności treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym (uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym).


Kancelaria prowadzi także sprawy najemców lokali komunalnych oraz sprawy o eksmisję i naruszenie posiadania.

 

 

 

klient
Klienci Indywidualni
biznes
Rozwiązania dla biznesu
 e-kancelaria
E - Kancelaria

 

 

Copyright © JK, 2011
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jakub Kamiński, ul. Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń
Projekt & wykonanie © KG